#1 2007-12-23 08:32:23

Kylo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 77
Punktów :   

Zmiana rang.

Pomyślałem aby może zmienić troszke rangi. Wytłumacze zaraz dlaczego. Nasz sojusz nazywa sie Night Rider a więc moim zdniem ta ranga powinna być na szczycie rang. Więc jesli nie jest to proponuje ją wogóle usunąc i dawać tą range (tylko jednemu)graczowi który ma szczególne zasługi. A więc rangi według mnie powinny wyglądać tak:


1.Junior Rider ( ponieważ każdy jest na początku uczniem który kształci się na silniejszego ridera)
2.Rider  (po szkoleniu zostaje sie zwykłym jeźdzcą)
3.Fire Rider ( pierszy stopien wtajemniczenia "Ogien")
4.Ghost Rider (drugi stopien wtajemniczenia "Dusza")
5.Black Rider ( trzeci stopień wtajeniczenia  " jeździec opanowuje złe siły i zotaje Czarnym jeźcą"
6.Dark Rider ( czwarty stopień wtajeniczenia " podobnie jak w trzecim tylko że jest jeszcze bardziej potężniejszy")
7.Legendary Rider (Jest to jeździec który opanował wszystkie te umiejętności i jest nie ma sobie równych )




W obecnej randze jest osiem pozycji a tu wymieniłem tylko siedem . Mozna by było jako ósmą dodać Best Ride ale nie napisałem tego ponieważ wydawało mi sie to troszkę błahe ale jesli ranga ma miec osiem pozycji to mozna ją też dodać. Dziekuje za uwage i czekam na komentarze w tej sprawie.                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                             

Pozdrawiam Kylo

Offline

 

#2 2007-12-23 10:37:53

bedni11

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zmiana rang.

Co do tych rang to mi sie nawet podobaja.
Dodasz tylko 8 i bedzie git.
Jeszcze jedno, jezeli rangi maja byc zmienione, to musisz zrobic cala nowa strone wewnetrzna sojuszu.
Co ty na to??


___________________________________________________________________

http://img152.imageshack.us/img152/9858/bladedi1.jpg
http://s10.bitefight.onet.pl/c.php?uid=102475

Offline

 

#3 2007-12-23 11:33:15

Kylo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 77
Punktów :   

Re: Zmiana rang.

czyli mam dodac jeszcz tę range Best Rider jako ostatnią? a co do strony wewnętrznej to zrobić tylko to zdjęciue gdze jest regulamin i rangi czy cos więcej?Bo nie wiem czy to zdjęcie z dziewczynką jest jako jedno z tym zdjęciem co jest regulami i rangi. Powiedz to zrobi i ci wysle to umieścisz.

aha jeszcze jedno czy dać jakąs wzmianke w regulaminie na temat forum (jesli nie wiesz o co chodzi to przeczytaj sobie w temacie Forum-->Co myślisz o forum tam ci napisałem co mam na mysli). Jesli tak do napisz co ma być w niej zawarte oprócz tego co jest w regulaminie

nie piszemy posta pod postem
bedni

Ostatnio edytowany przez Kylo (2007-12-23 11:39:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margonemmmo.pun.pl www.graphic4you.pun.pl www.nfl.pun.pl www.wyspa-rp.pun.pl www.pokemonsteam.pun.pl