Forum N.R.

Forun N.R.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-01-05 19:42:23

Kylo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 77
Punktów :   

Odznaki

Witam wszystkich serdecznie. Zostały utworzone odznaki. Umieszczone są one na ogame w sojuszu pod rangami i regulaminem. Odznaki dostaje sie za pomoc drugiemu członkowi sojuszu. Pomoc ta może być w postaci militarnej i handlowej. Jest także odznaka za czynny udział w życiu sojuszu Aby odznaka została przyznana osoba która otrzymała pomoc musi napisać do kogoś z zarządu albo nawet do mnie wiadomość z wytłumaczeniem dlaczego dana osoba powinna dostać odznakę. Pozdrawiam Kylo

Offline

 

#2 2008-01-19 17:39:47

Sasame

rider

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odznaki

Musze powiedzieć, że byłam przy twojej pracy nad odznakami i widzialam, ile pracy w to włożyłeś. Gdybym ja musiała robić takie coś przez tyle czasu, to bym chyba zwariowała:) Nie mam cierpliwości do takich rzeczy. Dobra, mniejsza o to. Najlepsze było to, jak (na moją prośbe) przerobiłeś Agusię na Anusię:) Anka sie wkurzyła. Ale nie chodziło mi o jej zlość, bo nie lubie jak twoja siostra sie na mnie wkurza, tylko chodziło mi o tą jej minę:)Dobra, i tak juz wyszłam poza temat. Zawsze tak jest jak się rozpiszę:)

Offline

 

#3 2008-01-19 18:08:08

Kylo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 77
Punktów :   

Re: Odznaki

nom wiem też mi sie podobała jej mina a no i może nie przesadzajmy z tym przepracowaniem sie nad odznakam. nie srobiłem nic takiego wielkiego. jak komuś die podoba to sie bardzo ciesze dzieki za uznanie

Offline

 

#4 2008-01-19 22:19:18

bedni11

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 89
Punktów :   

Re: Odznaki

Mi twoja praca tez sie podoba.
Ale pamiętajcie żeby nie odbiegać od tematu.



ABY TO DOBRZE FUNKCJONOWALO PROSZE O PISANIE CO SIE DOKOLNALO W ZWIAZKU Z JAKAS ODZNAKA.



NIE JESTESMY W STANIE WSZYTKIEGO WYCHWYCIC A NIECHCEMY BY KTOS BYL POSZKODOWANY


___________________________________________________________________

http://img152.imageshack.us/img152/9858/bladedi1.jpg
http://s10.bitefight.onet.pl/c.php?uid=102475

Offline

 

#5 2008-01-20 17:02:36

Kylo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 77
Punktów :   

Re: Odznaki






No a więc jeśli ktoś chce odznakę to proszę pisać tu jako kolejny post. Z krótki wytłumaczeniem. Wtedy bedzie zawsze jasne kiedy i kto oraz za co dostał odznakę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nfl.pun.pl www.margonemmmo.pun.pl www.pokemonsteam.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.wyspa-rp.pun.pl