Forum N.R.

Forun N.R.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-01-24 21:30:55

zipol

Gość

Wojny2

Poprosze wszystkich o przygotowaniu sie do wojny z sojuszem ZABRZE ( za miesiac albo wczesniej moga nam wypowiedziec wojne)
-floty
-obronny
-technologie
-paliwo

I zeby kazdy poskakal po galaktyce zeby znalesc gosci z tego sojuszu tylko nie skanowac bo sie domysla ze jestesmy w stanie wojennym.

 

#2 2008-01-25 12:12:42

zipol

Gość

Re: Wojny2

Czyli wojny nie bedzie z sojuszem ZABRZE sprawa wyjasniona .
Jak ci napisalem Farr wklejam tutaj wszystkie wiadomosci ktore mi swistak wyslal tak to nie bedzie nieporozumienia

01-25 09:34:59 Swistak1498 [6:433:8] Brak tematu 
Koleś ja grałem normalnie zaatakowałem na początku FARR bo miał dużo surowców CHYBA O TO W TEJ GRZE CHODZI? moja flota nie będzie cały czas latać na fs Fakt mogłeś go obronić bo to twój sojusznik ale nie wytrzymuje nerwowo jak mi pisze twoja stara ... ty sukin... mogłem go poskarżyc ale w tedy byście z lecieli w statystykach postanowilem sie zemscic atakujac go a tylko mu wyśle atak od razu ty piszesz to

01-25 09:46:07 Swistak1498 [6:433:8] Brak tematu 
porozmawiaj sobie z farr bo to że atakowałem to uważam że miałem prawo a to że on nie wie że na noc sie ucieka surowcami na innom planete to nie mój problem naucz go co to jest fs i go nie będom atakowć POZDRO

01-25 09:53:57 Swistak1498 [6:433:8] ZABRZE 
jak wiesz jak odczytać skasowane wiadomości to powiedz a jak mi nie wierzysz napisz do operatora gry zresztom pomyśl logicznie po co bez przyczyna mial bym pisac na waszym forum mam jeszcze chyba wiadomosc od niego \"OLSZTYN KRÓLUJE ZABRZE TO H...\" może uda mi sie znaleść poczekaj chwilke

01-25 09:56:55 Swistak1498 [6:433:8] Brak tematu 
Niestety skasowana trudno ale pouczcie go bo kiedys moze trafic na wrednego silniejszego od was i nie bedzie wam dawal spokoju 
powiedz sam jak czlowiek moze wytrzymac nerwowo skoro został wyzwany i nie moze nawet sie zemscic uczciwie?

Nom i chyba tyle pozniej napisal ze sprawa zakonczona

 

#3 2008-01-25 13:12:20

Farr

rider

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wojny2

Nie widzę potrzeby ustosowania się do tego, ale zrobię to by mieć w sojuszu konto czyste.

\"OLSZTYN KRÓLUJE ZABRZE TO H...\"

To kłamstwo, nic takiego nie napisałem.

porozmawiaj sobie z farr bo to że atakowałem to uważam że miałem prawo a to że on nie wie że na noc sie ucieka surowcami na innom planete to nie mój problem naucz go co to jest fs i go nie będom atakowć POZDRO

On dobrze wie, że potrafię robić fs'y. Może pisał tak bo mnie najpierw zaatakował, a dopiero później się zorientował że ukradł mi ogółem 5 k surówki .

Koleś ja grałem normalnie zaatakowałem na początku FARR bo miał dużo surowców CHYBA O TO W TEJ GRZE CHODZI?

Jak rozumiem JA miałem również prawo szukać pomocy w sojuszu?

Niestety skasowana trudno ale pouczcie go bo kiedys moze trafic na wrednego silniejszego od was i nie bedzie wam dawal spokoju

Rzeczony Swistak wie, że on również bluzgał pod moim adresem, tyle że ja mam o tyle więcej honoru iż nie płaczę do wyższych bo nie widzę potrzeby.

Nom i chyba tyle pozniej napisal ze sprawa zakonczona

Dziękuję Zipol za roztropność.

Offline

 

#4 2008-01-25 13:20:18

Kylo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 77
Punktów :   

Re: Wojny2

Jeżeli sprawa się wyjaśniła to Farr prosze nie rozgrzebuj i nie wnikajmy kto zaczął. całe szczeście ze sie wyjaśniło.

Offline

 

#5 2008-01-25 13:29:05

Farr

rider

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wojny2

Wolałem, aby postrzegano mnie w świetle prawdy, a nie kłamstw. W sądzie druga strona ma prawo do głosu ;-)

Offline

 

#6 2008-01-25 14:41:06

Kylo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 77
Punktów :   

Re: Wojny2

ok wpożądku ale nie zwalajmy wszystko na drugą strone. wiem ze twoja cała wina nie jest ale ta gar polega na atakach niestety. no i wiesz nie trzeba każdego wyzywać. ja naprzykład podchodze do gości którzy mnie atakują z zartem. coś zażartuje oni też coś odpowiedzą. no i wieloma gośćmi sie dogadałem. spróbuj coś takiego robic. nie zawsze wychodiz bo niekótrzy gracze to ciemniak ale .. no to powodzenia. pozdro

Offline

 

#7 2008-01-25 14:48:21

zipol

Gość

Re: Wojny2

Ja tak zawsze robie najczesciej pisze kolesiom
"proby moonowe to nie na tej planecie nieraz dziala nieraz nie zalezy

 

#8 2008-01-25 16:06:34

Kylo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 77
Punktów :   

Re: Wojny2

no i oto własnie chodzi dobry tekst. gratki za pomysł:applause: pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsclan.pun.pl www.euh-ez1z.pun.pl www.ptaki.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.avilafans.pun.pl